Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bury Miś Gravel (2023)

Trasa 380 km
Gravel
Bury Miś Gravel (2023) 25 SierpieńSie 2023 - 27 SierpieńSie 2023 Europe/WarsawGdynia, pomorskie, Polska

Informacje o wydarzeniu

380 km

 

Ultramaraton rowerowy na Kaszubach to wydarzenie sportowe, podczas którego uczestnicy pokonują trasę rowerową o długości kilkuset kilometrów, prowadzącą przez malownicze tereny Kaszub. Trasa ta wiedzie przez liczne pagórki, lasy oraz południową część wybrzeża Bałtyku, oferując piękne widoki oraz wiele wyzwań dla kolarzy.

Podczas ultramaratonu, uczestnicy będą musieli radzić sobie z trudnym terenem, zmęczeniem oraz wyzwaniem psychicznym, jednak nagrodą za ich wysiłek będzie możliwość zobaczenia wielu atrakcyjnych miejsc, które znajdują się na trasie. Po kilku dniach jazdy rowerem, trasa zakończy się w miejscu startu, czyli na Osadzie Burego Misia w Nowym Klinczu k. Kościerzyny, gdzie uczestnicy będą mogli odpocząć oraz wziąć udział w uroczystym zakończeniu imprezy.

Ultramaraton rowerowy na Kaszubach to świetna okazja do pokonania wymagającej trasy, poznania nowych ludzi oraz zobaczenia pięknych krajobrazów.

Dodatkowo warto podkreślić, że celem ultramaratonu rowerowego na Kaszubach jest pomoc Wspólnocie Burego Misia - organizacji charytatywnej zajmującej się wsparciem osób z niepełnosprawnością intelektualną. Uczestnicy maratonu będą mieli okazję włączyć się w tę szlachetną inicjatywę, zbierając fundusze na potrzeby Wspólnoty, tym samym wspierając jej działalność.

Podczas sierpniowego ultramaratonu na Kaszubach, uczestnicy będą mieli okazję nie tylko doświadczyć wyjątkowych emocji i przeżyć podczas jazdy rowerem, ale także poprzez swój trud i wysiłek pomóc osobom potrzebującym, zagrożonym wykluczeniem- mieszkaćom Osady Burego Misia.

 

Trasa:

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy