Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

CZĘSTOCHOWA TREK RACE

Dystans: 63,4 km / 112,5 km / 680 m / 1 230 m
Szosa
CZĘSTOCHOWA TREK RACE 24 WrzesieńWrz 2023 Europe/WarsawCzęstochowa, śląskie, Polska

Informacje o wydarzeniu

63,4 km / 112,5 km

680 m / 1 230 m

 

Częstochowa Trek Race to wyjątkowy wyścig, po pięknej trasie, w magicznym miejscu z najlepszymi nagrodami!

Dzięki naszej współpracy z największym i najbardziej kompletnym sklepem rowerowym FabrykaRowerow.com tworzymy jedną z największych i najlepszych imprez kolarskich w Polsce! Jesteśmy tego pewni bo Częstochowa to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które każdy Polak zna, a okoliczne trasy są malownicze i mocno interwałowe, co zapewni wspaniałe ściganie. Dzięki wsparciu jednej z największych firm rowerowych na świecie TREK i FabrykaRowerow.com stworzymy dla Was weekend pełen pozytywnych kolarskich wrażeń.

Cała baza zawodów i biuro będzie zlokalizowane w nowej siedzibie FabrykaRowerow.com, gdzie wszystko co kolarska dusza potrzebuje będzie na miejscu, dzięki temu zapewnimy Wam komfort jaki rzadko spotykany jest na amatorskich imprezach. Na mecie będą czekały na Was atrakcyjne nagrody i konkursy z nagrodami, w których będzie mógł brać udział każdy kto ukończy rywalizację!

Po zakończeniu wyścigów warto zostać w Pubie Sportowym w Fabryce Rowerów, aby delektować się klimatem tego wyjątkowego miejsca.

Wyścig Częstochowa Trek Race będzie finałową imprezą cyklu Classic Race, a więc zapewniamy ściganie na najwyższym poziomie, bo w naszym cyklu startują wszyscy najlepsi zawodnicy w Polsce! Jednak każdy będzie mógł wybrać jeden z dwóch dystansów odpowiedni dla siebie:

Fun ok. 63,4km i 680 metrów przewyższenia lub

Pro ok. 112,5km i 1230 metrów przewyższenia.

Wszystkie Kobiety tak jak podczas wyścigu inauguracyjnego podczas Molo Osiek Race jadą jeden wspólny wyścig na dystansie FUN!

Trasa wyścigu będzie odbywała się na rundach, które zależnie od dystansu będzie pokonywać 2 lub 4 krotnie plus odcinek dojazdowy do Startu/Mety. Trasa jest mocno urozmaicona, z licznymi podjazdami i pięknymi widokami na wzgórza Jury Częstochowskiej.

Musicie tutaj być, bo  Częstochowa Trek Race to więcej niż wyścig kolarski, to prawdziwe święto kolarstwa amatorskiego pod Jasną Górą!

Zapraszamy Tatra Cycling Events i FabrykaRowerow.com.

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy