Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rajd II – woj. łódzkie Kleszczów (2023)

Trasy 173 / 111 / 81 km // 800 / 400 / 400 m
RodzinneSzosa
GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rajd II – woj. łódzkie Kleszczów (2023) 16 KwiecieńKwi 2023 Europe/WarsawKleszczów, łódzkie, Polska

Informacje o wydarzeniu

170 / 110 / 80 km

800 / 400 / 400 m

 

Na drugą część weekendu otwierającego „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” A.D. 2023 zapraszamy w łódzkie! Po raz pierwszy w naszej dotychczasowej historii Gospodarzem będzie Gmina Kleszczów, w której czekać na Was będą same przyjemne niespodzianki!

 

Jak na początek sezonu w Bardzo Centralnej Polsce przystało, trasa w zdecydowanej większości przebiegać będzie w terenie płaskim, w klimacie mocno sielankowym, a odpowiedzialność za wrażenia krajobrazowe niemal w całości weźmie budząca się do życia wiosna. Wszystko jednak do czasu, gdy rozpędzony peleton stawi się u stóp łódzkiego Mont Ventoux!  To właśnie Góra Kamieńsk (najwyżej położony punkt województwa – 395m npm) będzie sportowym wyzwaniem dnia i metą Waszych zmagań. Natomiast z finiszu do bazy rajdu przejedziecie uroczym labiryntem poprowadzonym w słynnej kleszczowskiej sieci dróg rowerowych (są dosłownie przy każdej ulicy!).

 

W uzupełnieniu warto jeszcze dodać, że po dodatkowe kilometry na dystansie podróżniczym przyjdzie pojechać aż nad Pilicę i Zalew Cieszanowicki – czyli na bardzo malowniczą pętelkę, którą niektórzy mogą skądś kojarzyć

Do Kleszczowa zdecydowanie warto przyjechać z rodzinami, kibicami i znajomymi – znajdziecie tu bowiem wiele możliwości na świetne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu czekają piękne tereny rekreacyjne dla dzieci i dorosłych: aquapark, place zabaw, a przede wszystkim – tarasy widokowe na robiącą duże wrażenie odkrywkową kopalnię węgla brunatnego, czyli największą polską dziurę w ziemi (i jedną z większych w Europie!)

 

Trasy

PRO:

GT:

MINI:

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy