Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rajd I – woj. mazowieckie (2023)

Trasy 173 / 111 / 81 km // 600 / 500 / 300 m
RodzinneSzosa
GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rajd I – woj. mazowieckie (2023) 15 KwiecieńKwi 2023 Europe/WarsawGrodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska

Informacje o wydarzeniu

173 / 111 / 81 km

600 / 500 / 300 m

 

Na inaugurację VII edycji cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zapraszamy na Mazowsze! Gospodarzem etapu zupełnie premierowo będzie Grodzisk Mazowiecki, w którym czeka na Was masa rozmaitych atrakcji.

 

Jako że w tej części województwa naszych rajdów jeszcze nie było, to już na starcie będzie okazja zamazać kolejne białe plamy na frajdowej mapie Polski! Wasze rowery postanowiliśmy zabrać mocno na Południe – w kierunku leśnych zakamarków, filuternie mrugających oczek wodnych i… niewinnych pagóreczków (raz czy dwa może nawet będzie trzeba zrzucić z blatu!). Z kolei dodatkowe kilometry na dystansie podróżniczym upłyną na beztroskich medytacjach w ostępach Puszczy Mariańskiej. Oczywiście w tym regionie trudno oczekiwać większych trudności, ale trasa nadrabia charakterem i taka zupełnie łatwa nie jest!

 

Na rajd zdecydowanie warto przyjechać z rodzinami, kibicami i znajomymi – Grodzisk Mazowiecki oferuje bowiem wiele możliwości na świetne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu czekają piękne tereny rekreacyjne dla dzieci i dorosłych – aquapark, place zabaw, znakomite trasy spacerowe, a nawet taras widokowy i planetarium! 

 

Trasy

PRO:

GT:

MINI:

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy