Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

GRAVEL KARP ADVENTURE

Dystans: ok. 75 km / ok. 160 km/ 600 m / 1 200 m
Gravel
GRAVEL KARP ADVENTURE 22 KwiecieńKwi 2023 Europe/WarsawOsiek, świetokrzyskie, Polska

Informacje o wydarzeniu

ok. 75  km / ok. 160 km

600 m/ 1 200 m 

 

Gravel Karp Adventure to impreza skierowana do pasjonatów szybkiej jazdy w terenie, idealny będzie tutaj rower typu gravel. Trasy poprowadzone są w przeważającej części w terenie po szutrach i drogach polnych, a asfalty służą głównie jako łączniki między kolejnymi odcinkami.

Trasa, którą pojedziecie wiedzie po malowniczej Dolinie Karpia, w której między delikatnymi pagórkami znajduje się mnóstwo stawów hodowlanych, a często między polami można spotkać też pojedyncze, urocze stawiki. Pojedziecie po terenie powiatów oświęcimskiego i wadowickiego na jednym z dwóch dystansów:

 

FUN ok. 75 kilometrowej pętli z przewyższeniem ok. 600 metrów,

PRO ok. 160 kilometrowej pętli z przewyższeniem nieco ponad 1200m.

https://www.strava.com/activities/7016433305

 

Maraton będzie odbywał się po nieoznakowanej trasie, a nawigować będziecie się dzięki wgraniu do swojego komputera pokładowego udostępnionego przez nas i sprawdzonego śladu GPX. Każdy z Was jedzie dla własnej przyjemności i w tempie jakim chce, będziemy jednak prowadzić pomiar czasu i sprawdzać, czy pokonaliście cały wyznaczony dystans, dzięki personalnym urządzenia GPS, które otrzymacie od nas w biurze zawodów. Na Rynku w Zatorze ok. 40 km (FUN) i 110 km (PRO) będzie czekał na Was jeden wypasiony bufet. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Doliny Karpia na bufecie i nie tylko możecie liczyć na skosztowanie pysznych produktów regionalnych:-).

Nie sposób nie wspomnieć tutaj o umiejscowieniu miasteczka wyścigowego, gdzie biuro zawodów i miejsce dekoracji dosłownie na molo zapewnia wspaniały Resort Molo w Osieku, gdzie możemy zapewnić Wam komfortowe warunki, wspaniałą oprawę i pyszny posiłek. Będziecie mieli tutaj do dyspozycji ogromny namiot, gdzie żadne warunki nam nie straszne, zapewniamy prysznice i strefę czystości dla Waszych maszyn. Warto tutaj przyjechać na kilkudniowy pobyt, który zapewni moc atrakcji dla całych Rodzin, a kolarze mają idealne warunki do treningu w każdej postaci w związku z bliskością wymagających górskich podjazdów w pobliskim Beskidzie Małym.

Chcecie dobrze zacząć sezon rowerowy koniecznie musicie być w Osieku i wyruszyć na podbicie historycznej Doliny Karpia, można powiedzieć, że to taka kraina Wielkich Jezior w miniaturze, bo kto zliczy ile jest tych stawów?

 

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy