Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Karpacki Wyścig Kurierów dla amatorów (2023)

Szosa
Karpacki Wyścig Kurierów dla amatorów (2023) 26 SierpieńSie 2023 00:00 - 00:00 Europe/WarsawBaranów Sandomierski, podkarpackie, Polska
  • Organizator Karpacki Wyścig Kurierów dla amatorów (2023)

Informacje o wydarzeniu

 

Viva España…
… Baranowie Sandomierskim! Zaczynamy już zapisy na kolejną edycję Karpackiego Wyścigu Kurierów dla Amatorów, którą po raz trzeci z rzędu rozegramy w ostatnią sobotę sierpnia na szosach Baranowa Sandomierskiego i Padwi Narodowej na Podkarpaciu. Czy wzorem poprzednich wyścigów ponownie wygra Dawid Nytko?
Zgodnie z tradycją karpackich wyścigów, zdjęcie Dawida stanowi przewodni motyw plakatu na 26 sierpnia 2023. Wyścig rozegrany zostanie na tej samej rundzie, co poprzednio, a pełny dystans wyścigu dla mężczyzn wynosić będzie 100 km. Panie zapraszamy na dystans 50 km i liczymy, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej. Po walce wręczymy koszulki dla liderów, dla najlepszego sprintera oraz zawodnika zagranicznego. Ta ostatnia, pojechała teraz do Wiednia.
Ponadto oferujemy jak zwykle porządne, komisaryczne sędziowanie oraz rejestrację na fotofiniszu, a także darmową, kurierską kawę, makaronowy posiłek i lokalne piwo. A skoro nasz wyścig rozegra się w dzień inauguracji upalnej La Vuelta ciclista a España, to wypada jeszcze zaproponować dla zwycięzców i zwyciężonych wspaniałe, hiszpańskie wino. Oczywiście „after the race”

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy