Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

MOLO OSIEK RACE (2024)

Dystans: ok. 67,8 km / 101,6 km / 800 m / 1190 m Zapisy: otwarte Pakiet startowy: od 190 zł
Szosa
MOLO OSIEK RACE (2024) 20 KwiecieńKwi 2024 Europe/WarsawOsiek, świetokrzyskie, Polska

Informacje o wydarzeniu

ok. 67,8 km / ok. 101,6 km 

800 m / 1190 m 

 

Molo Osiek Race to wyścig dla amatorów, który jest kontynuacją bogatych kolarskich tradycji Gminy Osiek, Kęty i powiatu oświęcimskiego. Okoliczne trasy były wielokrotnie areną zmagań o Mistrzostwo Małopolski. W 2020 roku mieliśmy przyjemność gościć najlepszych kolarzy z całej Polski, którzy na malowniczej trasie wytyczonej na ok. 30 kilometrowej rundzie walczyli o tytuły Mistrzów Polski Masters w kolarstwie szosowym. Trasa przebiegała po pagórkowatym terenie, idealnymi asfaltami, a zmagania kończyły się na kilkusetmetrowym podjeździe. Profil trasy pozwala wyłonić najbardziej wszechstronnego kolarza i nie wygrywa tutaj nikt z przypadku. Tak jak rok temu wiele działo się podczas poszczególnych wyścigów, tak i w tym roku liczymy na to, że zawodnicy pokażą prawdziwy kunszt kolarski i wygra najlepszy!

Nie sposób nie wspomnieć tutaj o umiejscowieniu miasteczka wyścigowego, gdzie biuro zawodów i miejsce dekoracji dosłownie na molo zapewnia wspaniały Resort Molo w Osieku, gdzie możemy zapewnić Wam komfortowe warunki, wspaniałą oprawę i pyszny posiłek. Warto tutaj przyjechać na kilkudniowy pobyt, który zapewni moc atrakcji dla całych Rodzin, a kolarze mają idealne warunki do treningu w każdej postaci w związku z bliskością wymagających górskich podjazdów w pobliskim Beskidzie Małym.

Podczas Molo Osiek Race rozpoczniemy tutaj swój prestiżowy cykl wyścigów szosowych Activejet Classic Race. Zwycięzcy ubiorą koszulki liderów cyklu i przez kolejne nasze wyścigi, aż do Finału 23 września w Częstochowie podczas Częstochowa Trek Race będziecie walczyć o miano najbardziej wszechstronnego kolarza i cenne nagrody.

W Osieku tradycyjnie możecie wybrać jeden z dwóch dystansów:

PRO- trasa to 3 rundy, dystans ok. 101,6km i ponad 1190 metrów przewyższenia,

https://www.strava.com/routes/2940213142079903826

 

FUN- to trasa 2 rund, dystans ok. 67,8km i ponad 800 metrów przewyższenia.

https://www.strava.com/routes/2940212190416306872

 

Wszystkie Kobiety jadą jeden dystans 67,8km, tak abyście mogły ze swojego grona wyłonić najlepszą z Was!

Chcecie dobrze zacząć sezon kolarski, koniecznie musicie być w Osieku na trasie Mistrzów! Zapewniamy wyjątkową trasę, która zdała egzamin podczas najważniejszej imprezy 2020, czyli Mistrzostw Polski, a jej zabezpieczenie zostało uznane za wzór organizacyjny, z delikatna modyfikacją, aby jeszcze była bardziej atrakcyjna!

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy