Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

PBT GÓRY 400 (2024)

Dystans: 430 km / 8 000 m Opłata startowa: od 299 zł
MTB/XC
PBT GÓRY 400 (2024) 06 LipiecLip 2024 - 11 LipiecLip 2024 Europe/WarsawSanok, Polska

Informacje o wydarzeniu

430 km

8 000 m

 

Wraz z nadejściem lipca rozpoczyna się epicki etap Góry 400 - najbardziej wymagający pod względem kondycyjnym i umiejętności technicznych. To najkrótszy dystans w całym cyklu, ale na jego zdobycie mamy aż 4 dni.

Zmagamy się z przewyższeniem wynoszącym imponujące 9000 metrów na górskich, kamienistych szlakach, co nadaje mu rangę rasowego odcinka MTB. Podczas tego wyzwania powoli wspinamy się na poszczególne szczyty i pokonujemy karkołomne zjazdy w malowniczym Magurskim Parku Narodowym. Następnie kierujemy się dalej przez kolejne pasma Beskidów, w tym Beskidy Niskie, Sądeckie, Wyspowe i Żywieckie.

Podczas podróży mijamy takie miejsca jak Krynica, Piwniczna i Szczawnica, a następnie przekraczamy granice Pienińskiego Parku Narodowego. Dalej nasza trasa prowadzi przez malownicze Jezioro Czorsztyńskie i przepiękne Podhale. Każdy kilometr jest wyzwaniem, gdyż podążamy u podnóża majestatycznych Tatr, mijając Zakopane w drodze na babiogórski szczyt.

W trakcie etapu czeka nas jeszcze przeprawa po szlakach wzdłuż masywu Pilska, aż wreszcie osiągniemy metę w Żywcu. To prawdziwa wyprawa pełna wyzwań i niezapomnianych widoków, która sprawi, że poczujecie prawdziwą magię Beskidów i Tatr.

 

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy