Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

PBT POLSKA 3200 (2024)

Trasa 3 200 km / 30 000 m Limit czasu: 375 h Opłata startowa: od 499 zł Limit zawodników: 100
Szosa
PBT POLSKA 3200 (2024) 03 SierpieńSie 2024 - 17 SierpieńSie 2024 Europe/WarsawŻywiec, śląskie, Polska

Informacje o wydarzeniu

3 200 km

32 000 m

Przeszło trzy tysiące kilometrów rajdu Polska 3200 czeka na Was, abyście mogli odkryć wszystkie niezwykłe zakątki Polski i podziwiać ją z każdej, możliwie najpiękniejszej perspektywy.

Na zachodzie kraju czeka na Was niezwykła różnorodność krajobrazów; rzeki, wzgórza, góry, jeziora, wielkie połacie leśne i falujące łąki w oddali. Na północy przekroczycie ścieżki nadmorskie, gdzie odczujecie łagodną bryzę wypełnioną jodem powietrza. Te fragmenty trasy mogą być dość płaskie, ale oferują niezwykle różnorodne krajobrazy.

Wschodnia część rajdu prowadzi Was przez urokliwe parki krajobrazowe, łąki i lasy, aż do podnóży gór niskich. Tam rozpoczyna się prawdziwa sinusoida - odcinki leśne, górzyste, strome podjazdy, które czasem trzeba pokonać pieszo, i szybkie zjazdy - wszystko to czeka na Was w tej części trasy.

Jednak prawdziwym spektaklem są góry, które stanowią niezwykłą część trasy. Chcieliśmy Wam je przedstawić w formie "krótkiego opisu trasy", ale tak naprawdę, jak można "krótko" opisać długą trasę, prowadzącą przez tak różnorodne regiony, łącząc góry, niziny, morze i pojezierza? To zadanie wykracza poza możliwości krótkiego opisu, ale da się to z pewnością pokonać na trasie.

Zapraszamy Was do udziału w tej niezwykłej przygodzie rajdu Polska 3200, gdzie każdy kilometr to nowa odsłona piękna Polski.

 

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy