Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

PBT POLSKA 3200 (2023)

Trasa 3 200 km / 30 000 m
Szosa
PBT POLSKA 3200 (2023) 05 SierpieńSie 2023 - 19 SierpieńSie 2023 Europe/WarsawŻywiec, śląskie, Polska

Informacje o wydarzeniu

Na przeszło trzech tysiącach kilometrów rajdu Polska 3200 czeka na Was suma wszystkich niezwykłych miejsc, które pokażą Wam Polskę z każdej, możliwie najpiękniejszej strony.

Zachód to różnorodność; rzeki, wzgórza, góry właściwe, jeziora, wielkie połacie leśne i falujące w oddali łąki. Na północy ścieżki nadmorskie, łagodna bryza przepełnionego jodem powietrza, dość płaskie, ale bardzo różnorodne fragmenty.
Wschód poprowadzi Was przez parki krajobrazowe, przez łąki i lasy, aż po podnóża gór niskich. Tam zacznie się sinusoida; będą i odcinki leśne, i górzyste, będą i strome podjazdy, które trzeba będzie pokonać pieszo, i szybkie zjazdy.
Góry są niezwykle widowiskowym odcinkiem trasy! Chcieliśmy przedstawić Wam tę część w postaci zakładki "krótki opis trasy"; ale tak naprawdę, jak można "krótko" przedstawić długą trasę, wiodącą po niezwykle różnorodnych krainach, i to bez w zasadzie żadnego wspólnego - prócz języka - mianownika; krótko połączyć góry, niziny, morze i pojezierza? Nie da się tego zestawić w krótkim opisie, ale da się tak wytyczyć trasę. Zapraszamy Was na nową odsłonę przygodowego rajdu Polska 3200

 

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy