Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Roztoczańsko Poleski Ultramaraton Rowerowy (2023)

Trasy 700 / 300 / 150 km Limity 48 / 24 / 12 h
Roztoczańsko Poleski Ultramaraton Rowerowy (2023) 11 SierpieńSie 2023 - 13 SierpieńSie 2023 Europe/WarsawZamość, lubelskie, Polska

Informacje o wydarzeniu

Trasa naszego Roztoczańsko Poleskiego Ultramaratonu na dystansie 700 km będzie prowadziła po malowniczym roztoczu jak i polesiu – jest to najdłuższy odcinek jaki kiedykolwiek organizowaliśmy w formule jazdy NON STOP. Limit czasu na tym odcinku będzie wynosił 48 godzin, na trasie ustawimy 7-9 punktów kontrolnych. Pozostałe dwa to dystanse 300 (24h) i 150km (12h) zdecydowanie krótsze ale nie mniej atrakcyjne pod względem walorów turystycznych jak i wytrzymałościowych.

Na obydwu trasach można spotkać wiele roztoczańskich przewyższeń. Warto wspomnieć, że dwa dystanse (700 i 300 km) są wliczane do ULTRACUP. – Puchar w Ultramaratonach Kolarskich, którego zakończenie i podsumowanie całej edycji odbędzie się właśnie u nas. Mamy nadzieję że dostarczymy wszystkim uczestnikom naszego ultramaratonu niezapomnianych przeżyć a nasza impreza na stałe się wpiszę w kalendarz każdego ultra maratończyka.

 

Udostępnij i zapisz w kalendarzu

Importuj do Kalendarza Google

Byłeś/-aś na tym wydarzeniu? Daj znać co myślisz o tych zawodach!

Atmosfera
0
Flow trasy
0
Bezpieczeństwo
0
Punkty żywieniowe / Kontrolne
0
Pakiet startowy
0
Oznaczenie trasy
0
Average
 yasr-loader

Jesteś organizatorem? Podeślij Nam  brakujące materiały do Twojego wydarzenia!

Nasi Partnerzy